Przedszkole Miejskie
nr 16 w Toruniu

Szanowni Państwo!
Rada Rodziców na spotkaniu 17.09.2020 r. ustaliła nową stawkę w wysokości 20 zł miesięcznie.
Składkę proszę wpłacać na konto Rady Rodziców:
Bank Millenium: 07 1470 0002 2025 4889 7000 0001
tytułem: imię i nazwisko dziecka, grupa

Podsumowanie akcji „Zbieramy makulaturę"
Serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie w zbiórkę makulatury!
Podziękowanie i podsumowanie akcji - TUTAJ

UWAGA RODZICE! WAŻNE!
Uprzejmie proszę o zapoznanie się z procedurami obowiązującymi w Przedszkolu Miejskim nr 16:
Procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii
Inne ważne dokumenty:
Prosimy o bieżące śledzenie ogłoszeń na stronie internetowej MEN TUTAJ oraz Urzędu Miasta Torunia TUTAJ

Narodowy Spis Powszechny
Na prośbę Prezydenta Miasta Torunia i Gminnego Biura Spisowego przekazujemy informację:
„Spisz się i wygraj cenne nagrody. Szansę ma każdy”

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, który rozpoczął się 1 kwietnia 2021 r. i potrwa do 30 września, po raz pierwszy jest obowiązkowy i przeprowadzany jest metodą samospisu. Za jego organizację odpowiada Główny Urząd Statystyczny.

Każda osoba, która dokona samospisu w aplikacji w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań, może wziąć udział w loterii. Do wygrania atrakcyjne nagrody, w tym samochód osobowy. Dlatego zachęcamy – SPISZ SIĘ.

Wszelkie niezbędne informacje znajdziesz na stronie https://spis.gov.pl/ Tam również wypełnisz ankietę spisową.
Zajrzyj na stronę internetową https://loteria.spis.gov.pl/ i wygraj!

Informacje są również dostępne na stronie: https://www.torun.pl/spis2021/

Plakaty informacyjne: TUTAJ oraz TUTAJ

Szanowni Rodzice!
Dnia 12 maja 2021 r. obchodziliśmy XX rocznicę nadania imienia Kornela Makuszyńskiego naszemu przedszkolu.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmiku z obchodów jubileuszu TUTAJ

PRZERWA WAKACYJNA
Przerwa wakacyjna zaplanowana jest w okresie 26.07.2021 r. – 8.08.2021 r., w tym czasie przedszkole jest zamknięte i nie ma możliwości korzystania z przedszkoli zastępczych.
Prosimy o pisemne zadeklarowanie chęci skorzystania z usług przedszkola w okresie wakacyjnym. Deklarację można pobrać TUTAJ i wypełnioną oddać Paniom dyżurującym przy drzwiach wejściowych do 28.05.2021 r.

Ze względu na konieczność udzielenia urlopów wypoczynkowych nauczycielom i pracownikom obsługi, prosimy o przemyślane deklarowanie pobytu dziecka w przedszkolu, umożliwi to sprawną organizację pracy i planowanie żywienia.
W pierwszej kolejności rozpatrywane będą wnioski obojga rodziców pracujących.

Bardzo prosimy o bieżące zgłaszanie ewentualnych rezygnacji z korzystania z przedszkola w okresie wakacyjnym.

Szanowni Państwo!
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, prosimy o zgłaszanie do wychowawców grup i dyrektora wszelkich przypadków wystąpienia u dzieci chorób zakaźnych i pasożytniczych.

Dotyczy to również przebywania dziecka lub współmieszkańców dziecka na kwarantannie bądź w izolacji w związku z zakażeniem SARS-CoV-2.

Przypominam, że zgodnie z „Procedurami bezpieczeństwa w okresie pandemii", rodzice przyprowadzają do przedszkola wyłącznie dzieci zdrowe, bez objawów chorobowych lub sugerujących chorobę zakaźną.

Jolanta Szkopińska

WYNIKI REKRUTACJI
Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych - TUTAJ
W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, termin zebrania organizacyjnego z rodzicami dzieci nowo przyjętych zostanie ogłoszony w późniejszym okresie.

Komunikat MEiN w sprawie pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla dzieci i rodziców.
Szczegółowe informacje - TUTAJ

17.05.2021 - 21.05.2021